Omlouvání nepřítomnosti

• pomocí aplikace Naše MŠ v sekci Omluvenky

• SMS zprávou na telefonní číslo: 603 206 967

__________________________________________________________________________

OMLOUVÁNÍ NEÚČASTI DĚTÍ VE VZDĚLÁVÁNÍ V POSLEDNÍM ROČNÍKU PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

1. Předem známá absence

Alespoň 3 dny před plánovanou absencí z různých důvodů podají zákonní zástupci dítěte Žádost o uvolnění ze vzdělávání v aplikaci Naše MŠ v sekci Omluvenky nebo v tištěné podobě. V žádosti zákonný zástupce uvede datum, důvod a rozsah plánované absence. O uvolňování dětí ze vzdělávání rozhoduje ředitelka školy.

2. Nenadálá absence

Nejpozději do 3 dnů po zahájení nenadálé absence omluví zákonní zástupci své dítě prostřednictvím aplikace Naše MŠ v sekci Omluvenky. Dokladem prokazujícím důvody nepřítomnosti dítěte je odeslaná elektronická omluvenka.

Neomluvená absence

Neomluvená absence bude projednána se zákonnými zástupci dítěte. Při pokračující absenci kontaktuje škola orgán sociálně-právní ochrany dětí.