Stalo se

Červen 2017

Piškvorkový turnaj má čtyři vítěze

Na poslední lekci Kroužku zábavné logiky proběhl 6. června piškvorkový turnaj. Všechny děti odehrály minimálně tři zápasy, ve kterých uplatňovaly nejrůznější taktiky, a někdy jim k výhře dopomohla i špetka štěstí. Vítězové jednotlivých zápasů získali dva body, při remíze obdrželi oba soupeři po jednom bodu a ten, kdo prohrál, zůstal bez bodu.

Celkové vítěze jsme měli nakonec čtyři. Z první třídy Filip Švehla získal šest bodů, Liduška Linhartová čtyři body a z druhé třídy Jonáš Vampula šest bodů a Pavlík Balcar čtyři body.

Vzhledem k velké popularitě piškvorek chystáme na úterý 27. června další turnaj. Tentokrát pro všechny děti z družiny. Vítězové zase budou moci vyzdvihnout nad hlavu speciální piškvorkový pohár.